Jana Grossmannová - REALITNÍ SLUŽBY

portrait
DeutschEnglishČeština

Váš dotaz


Již 10 let pomáhám lidem s prodejem a při koupi nemovitosti.

  • Jako zkušená realitní makléřka nabízím svým klientům nejvyšší možnou úroveň v oboru realitní služby.
  • Ke každé zakázce přistupuji s maximální mírou zodpovědnosti vůči všem zúčastněným.
  • Nabízím komplexní řešení každé situace a proto Vám spolupráce se mnou ušetří čas i peníze.

 

Reference klientů:

"Paní Grosmannová je opravdová profesionálka, příjemná, ochotná, jendání s ní bylo perfektní.  Jan Schramhauser."

"Vstřícné jednání,ochota a úsměv.
Jsme moc spokojení s jednáním pani Jani Grossmannové.
Ivana Zenefelsová a Ján Kondrys."

"Kvalita poskytovaných služeb je na výborné úrovni, paní makléřka je velice příjemná, ochotná, rychle vyřídí všechny požadavky, z naší strany je veliká spokojenost. Jiří Papík."

"Paní Grossmannová,byla moc milá ,spolehlivá s její službou jsem byla spokojena na 100 procent a úspěšně došlo ke koupi bytu.Ještě jednou děkuji!!!!:-) Robbová."

"Velice ochotná, profesionální dáma. Po všech předchozích zkušenostech s makléři se budu vždy v otázkách nemovitostí obracet pouze na paní Janu Grossmannovou. Lukáš Rychetský."

"Mrs Grossmannova did a fantastic job. I am very happy that she managed to create a very nice advertisement of the flat and that she has found reliable tenants and did all the contract work and coordinated it with my friends Honza and Misa. I would like to say thank you to her and I hope that she will be available whenever I need to find the next tenants for this flat. Big big thank you to Mrs Grossmannova. Kathrin Schneider".

" Spolehlivá, ochotná, snažila se najít nejlepší řešení, rychle vyřešit problémy, komunikovala s námi v jakoukoliv denní hodinu. Byli jsme velice spokojeni. Paní makléřku můžeme jen doporučit.​"